09-07-2018 | 16:47

На Кіровоградщині екс-керівник одного з підприємств погрожував державному виконавцю звільненням

Мешканець Олександрівського району Дмитро Мамалат, заручившись підтримкою невідомих осіб, здійснив перешкоджання діям державного виконавця.

Як повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул, подія сталася на вихідних.

«ТОВ «Триліси-Агро», директором якого був Дмитро Мамалат, заборгувало перед ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» 8,5 млн грн. Після відкриття виконавчого провадження на адресу підприємства було направлено постанову про стягнення виконавчого збору у розмірі 832 тис грн. Цю суму боржник відмовляється сплачувати вже впродовж двох років. У зв’язку з цим з метою повного погашення заборгованості на користь держави стягнення було звернуте на готову продукцію – урожай, який мали в подальшому передати на торги. Однак, перед проведенням виконавчих дій невідомі особи перерили автошлях в напрямку описаної земельної ділянки. Окрім цього, сам Дмитро Мамалат погрожував державному виконавцю звільненням. За його словами, арештований урожай належить йому особисто. Однак, документально це ніяк не підтверджено», – розповів Вадим Гуцул.

Наразі про подію повідомили начальника Головного управління Нацполіції у Кіровоградській області Романа Козьякова та керівника Прокуратури Кіровоградської області Анатолія Коваленка з проханням вжити заходи реагування у відповідності до вимог чинного законодавства.