28-11-2017 | 19:06

Жителі Петрівського району отримали правову допомогу в мобільній точці доступу

Сьогодні, 28 листопада, на Кіровоградщині продовжилась робота мобільних точок доступу громадян до безоплатної правової допомоги. Цього разу фахівці обласного управління юстиції особисто проконсультували мешканців Петрівського району. 


"Розмови віч-на-віч дають можливість надати громадянам детальну консультацію з тих питань, які їх турбують. І це є надзвичайно важливим, адже моя команда не лише допомагає мешканцям області у вирішенні проблемних ситуацій, а й підвищує рівень їх правової освіченості. До речі, традиційно мешканців сільської місцевості найбільше цікавлять питання стягнення аліментів і оформлення договорів на оренду землі. А це означає, що в цих напрямах потрібно проводити ще більш активну правороз'яснювальну роботу", - відзначив начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул. 

Загалом робота мобільних точок спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо особливостей питань захисту прав землевласників  і способів протидії рейдерських захоплень земель і зібраного урожаю. Окрім цього, у деяких випадках громадяни консультувалися у фахівців стосовно нових послуг, запроваджених Міністерством юстиції України.