15-06-2018 | 17:11

Фахівці юстиції провели тренінг про права людини для представників органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 15 червня, на базі ДНЗ «Центр підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Вікторія Драбина та головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Віра Піскун провели семінар для працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на тему: «Основні напрямки роботи головного управління юстиції з питань забезпечення захисту прав людини в області»

Віра Піскун зазначила про важливість реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території Кіровоградщини. Роз’яснила теми боротьби з домашнім насильством, отримання аліментів, оформлення субсидій.

Вікторія Драбина розповіла про діяльність регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав у Кіровоградській області, його мету, основні завдання, а також роз’яснила зміст рішення «М.Р. та Д.Р. проти України» від 22.05.2018, що стосувалось порушення статті 8 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (право на повагу до приватного та сімейного життя), та рішення «Зеленчук та Цицюра проти України» від 22.05.2018 (порушення статті 1 Протоколу 1 – захист права власності).