21-11-2017 | 14:57

Для нотаріусів Кіровоградщини провели тренінг на тему «Аграрні розписки в Україні»

Сьогодні, 21 листопада, на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбувся тренінг з аграрних розписок для нотаріусів Кіровоградщини. Проект був впроваджений на території України Міжнародною фінансовою корпорацією в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією.

«Процес інформування про переваги аграрних розписок як ефективного інструмента фінансування є надзвичайно важливим, і ми вже маємо досвід проведення подібних за тематикою заходів. Відтак на початку року за ініціативи обласного органу юстиції  був організований круглий стіл, у якому взяли участь представники аграрної спільноти, сільськогосподарських підприємств і громадського сектору», - відзначив на початку тренінгу керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

Зі свого боку регіональний координатор проекту «Аграрні записки в Україні» Роман Колібаба відзначив про те, що малі та середні сільгоспвиробники мають змогу покращити доступ до фінансових ресурсів шляхом використання аграрних розписок, які вважаються новим інструментом спрощеного доступу до кредитних ресурсів.

Наприкінці тренінгу координатор проекту Роман Колібаба та керівник обласної юстиції Вадим Гуцул домовилися про подальшу плідну співпрацю з метою ефективного захисту прав аграріїв.