09-01-2018 | 17:07

Анонс! В управлінні юстиції відбудуться співбесіди з адвокатами, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

У четвер, 11 січня, на базі Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області відбудуться індивідуальні співбесіди з адвокатами, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Склад конкурсної комісії сформований з представників адвокатури, обласного органу юстиції, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також суддів, представників громадських об’єднань.

Адвокати, які пройдуть конкурс, діятимуть на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Наказ №254/04 "Про новий склад конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області"

Наказ № 03/07 "Про внесення змін до наказу Головного територіального управління юстиції від 26.12.2017 №254/07"